Temelleri 2018 yılında atılan ve faaliyetine 2020 yılında başlayan ENMARİN, Çevre Kanunu ve bağlı mevzuatları kapsamında deneyimli kadrosu ile çevre danışmanlık ve ÇED Raporu (ÇED Yönetmeliği Uygulamaları) konusunda hizmet vermektedir. Değişken piyasa koşulları ve müşteri taleplerini her zaman göz önünde bulunduran ENMARİN, taleplere göre sürekli olarak kendini güncellemektedir. Bu kapsamda, özellikle yeni yatırımlarda, hibe ve teşvik uygulamaları konusunda deneyimli çalışma arkadaşlarını bünyesine dahil etmiş ve yatırımcıların yükünü hafifletmek konusunda anahtar teslim hizmet sunmaya başlamıştır. Aynı zamanda, bilişim alanında da çalışmalarına hızla devam eden, ürün ve hizmet yelpazesini gün geçtikçe genişleten bir anlayış ile faaliyetine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Danışanlarının gereksinimlerini ön planda tutarak, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile çevre mevzuatı ve bağlı uygulamalar başta olmak üzere, hibe, teşvik ve bilişim alanında anahtar teslim hizmet vermeyi ilke edinmiş olan ENMARİN, akılcı ve hızlı çözümler üreterek sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Danışanlarının yükünü hafifleterek, kaliteli ve bilimsel metotlar ile hizmet vermeyi görev edinmiş ve alanında uzman personeller ile verdiği hizmeti her zaman bir adım öteye taşımış olan ENMARİN, kalite odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetine devam edecektir.

ENMARİN, danışanlarının memnuniyetini sürekli olarak yükseltme, dürüst, müşteri odaklı kalite anlayışından ödün vermeden sektörde lider kuruluşlar arasında yer almayı ve bu değeri her daim korumayı, mühendislik ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra çevre sektöründe kullanılacak olan, üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ekipmanlarını geliştirerek ulusal ve uluslararası arenada ENMARİN markasını öncü bir isim haline getirmeyi vizyon edinmiştir.

hakkimizda